BESÖKSADRESS
Ritargatan 6
781 70 Borlänge

POSTADRESS
Box 55
781 21 Borlänge

Marknad och anbud

Johnny Larsson
Tel +46 243 43 06 61, Mobil +46 72 718 26 82
E-mail: johnny@dalainfragroup.se

Ekonomi

Johan Strömvall
Tel +46 243 43 06 62, Mobil +46 72 518 43 05
E-mail: johan@dalainfragroup.se

Reception och Administration

Lena Dehlin
Tel +46 243 43 06 63,  Mobil +46 73 448 40 33
E-mail: lena@dalainfragroup.se

Affärsområdeschef Dala Consulting Infra Group

Mattias Lundmark
Tel +46 243 43 06 66, Mobil +46 73 040 0253
E-mail: mattias@dalaconsulting.se

Preben Jensen
Tel +46 243 43 06 64,  Mobil +46 73 448 42 08
E-mail: preben.jensen@dalaconsulting.se

Affärsområdeschef Entreprenad & Spår

Mikael Sunnercrantz
Tel +46 243 43 06 65,  Mobil +46 73 941 51 77
E-mail: mikael@dalaentreprenadspar.se

Affärsområdeschef Dala El & Signal

Johnny Larsson
Tel +46 243 43 06 61, Mobil +46 72 718 26 82
E-mail: johnny@dalaelsignal.se